Znajdź nas na

Konsultacje z doradcą zawodowymRezerwuj online

Flaga Uni Europejskej

Dziś ruszył Ogólnopolski Tydzień Kariery!
Pin It

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewcząt 2020 spłynęły do nas prace młodych dziewcząt, które prezentują "co chciałyby przekazać światu".

Pin It

Bardzo nam miło, że możemy już poinformować Was o wynikach konkursów, w których braliście udział podczas tegorocznej edycji NOCY ZAWODOWCÓW 3.0, która odbyła się pod hasłem "WIELKOPOLSKA W SIECI ZAWODÓW".

Pin It

A Ty, co chciałabyś przekazać światu?

Pin It

NOC ZAWODOWCÓW 2020 Edycja 3.0 nosiła nazwę „WIELKOPOLSKA W SIECI ZAWODÓW”. W materiałach promocyjnych i zapowiedziach często przewijał się motyw podobny do reprezentacji kodu z filmu „Matrix”. Stało się tak, ponieważ w tym roku z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa całe wydarzenie zostało wyjątkowo w całości przeniesione do sieci.

Pin It

Przed nami trzecia edycja NOCY ZAWODOWCÓW.

Odbędzie się ona w tym roku wyjątkowo online już w piątek 2.10.2020 r. i rozpocznie o godz. 1700.

Pin It

"Nowe trendy w doradztwie zawodowym - wyzwania, etapy, metody", to trzydniowa konferencja online poświęcona współczesnej problematyce doradztwa zawodowego, także w kontekście zasobów Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Pin It

Dziś (23.09.2020 r.) Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie - Pan Bolesław Ratajczak - oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie - Pan Tomasz Kaźmierczak - podpisali porozumienie o współpracy edukacyjno-zawodowej.

Pin It

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie zaprasza dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców, pedagogów, psychologów, logopedów wszystkich typów szkół i placówek na "XXII Konińskie Spotkania Edukacyjne" organizowane pod hasłem

"Nauczyciel wobec wyzwań XXI wieku".

Rozpoczęcie w dniu 29 sierpnia 2020 r. o godz. 10.00.

Pin It

Zapoznaj się z ofertą kierunków i ścieżek dyplomowania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie na rok akademicki 2020/21.

Pin It